Si-G5? Pierwiastek młodości w płynie

avatar_sig5

Si-G5 oznacza krzem organiczny w postaci roztworu wodnego. Zawiera on cząsteczki MMST, które ułatwiają cyrkulacje krzemu we krwi. Dodatkowo Si-G5 po połączeniu z aminokwasami nie ulega wytrąceniu, co sprawia, iż jest to najskuteczniejsza forma uzupełniania krzemu w organizmie.

Krzem nie bez powodu nazywany jest pierwiastkiem młodości. Jest on obecny w syntezie kolagenu i utrzymuje skórę, włosy i paznokcie w doskonałej formie. Si-G5 działa jak magnes na bakterie i drobnoustroje. Z jednej strony przyciąga wirusy, pasożyty i grzyby, a z drugiej dokonuje oczyszczenia i wydalenia intruzów z organizmu. Działa jak system antywirusowy z tą różnicą, że nie zaśmieca i nie spowalnia naszego systemu immunologicznego.

 

Gdzie szukać krzemu?

Na szczęście nie musimy wydobywać go sami – bo jest on dostępny w najłatwiej i najlepiej przyswajalnej dla nas postaci krzemu organicznego G5. Wokół tego pierwiastka urosło sporo mitów, między innymi ten związany z jego zapotrzebowaniem. Nie jest prawdą , że wystarczy nam dieta bogata w otręby, ziarna czy niektóre warzywa i owoce. Problem w tym, że nie zawsze produkty te są w 100% zaopatrzone w wystarczającą ilość krzemu. Wynika to głównie z tego, że większośc z nich jest sztucznie przetwarzana i modyfikowana genetycznie, zamiast uprawiana w naturalnym środowisku. Sprawę komplikuje dodatkowo fakt, że krzem tą drogą jest wchłaniany przez nas w zaledwie 3%. Rozwiązaniem jest suplement codziennej diety – Krzem organiczny Si G5.

 

Regeneracja komórek

Krzem w regeneracji komórek sprawdza się w przypadku leczenia urazów, a nawet ma działanie profilaktyczne. Mogą się o tym przekonać osoby, które doświadczyły poważnych kontuzji. Krzem organiczny ma zbawienne działanie w przypadku chorób układu krążenia (wysoki poziom cholesterolu, miażdżyca i nadciśnienie krwi). Krzem organiczny stwarza idealne warunki do komunikacji między mózgiem, a układem krwionośnym. To powoduje, że powinien stosować go każdy – niezależnie od wieku czy sposobu życia.

Niedobór krzemu może nam bardzo skomplikować życie i doprowadzić do niebezpiecznych konsekwencji takich jak niska odporność, czy większa skłonność do urazów mechanicznych. Odgrywa niezastąpioną rolę w profilaktyce chorób  (osteoporoza, Alzheimer, cukrzyca i między innymi choroby nowotworowe). Wybierając suplementy z krzemem, najlepiej wybrać te które mają w sobie największe stężenie Si-G5.

krzem-bannery1c_poprawiony

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *